Tester

Czy swojego fotografa trzeba wybrać kierując się tylko cudzymi zdjęciami? Nie z nami!
My pozwalamy Wam się przetestować. Bez żadnych zobowiązań…

Nie wiecie czy ślubna sesja plenerowa to coś czego potrzebujecie? A może planujecie wydatki weselne z ołówkiem w ręku, i po prostu zabrakło już środków? Wiadomo, wesele to ogromny koszt, a kapela przecież jest najważniejsza!

Trafiliście doskonale, ponieważ zależy nam na tym, abyście byli zadowoleni jak klienci Ikei. W prawdzie sesji fotograficznej nie można oddać ale kto powiedział, że nie można jej przetestować? Do tego służy promocja Tester, więc  jeśli tylko się zdecydujecie, my wykonamy dla was sesję plenerową pracując zupełnie za darmo!

Zasady są bardzo proste:
Nasza oferta dotyczy Mini Sesji zdjęciowych, które pozwolą nas przetestować. Zapytaj nas o przebieg sesji.
Jedyne koszty jakie poniesiecie, to koszty dojazdu, wynajmu miejsc, czyli te, które nie zależą od nas. Ustalimy je indywidualnie.
Aby przystąpić do promocji należy wysłać do nas wiadomość za pomocą formularza na stronie  lub poprzez e-mail. Kliknij tutaj. Wysłanie wiadomości nie jest w żaden sposób zobowiązujące. W temacie wiadomości prosimy wpisać hasło Tester.
Promocja (rezerwacja) trwa do końca kwietnia.
Oferta nie jest przeznaczona wyłącznie dla Par. Skorzystać z niej można również indywidualnie.

Być może zainteresują Was nasze pozostałe promocje. Dostępne tutaj.

Poznajcie Magdalenę i Adama, Annę i Krzysztofa, Kasię i Jacka, Izabelę i Bartosza oraz Emilkę i Jakuba. Miedzy innymi Oni zdecydowali się skorzystać z Testera.